O NAS

25lat-petra.jpg

Jesteśmy z Państwem od 25 lat!

Jesteśmy firmą rodzinną, która od trzech pokoleń prowadzi Centrum Ogrodnicze Petra. Działamy od 1989 roku. Tradycja handlowa naszego punktu przy ul. Krótkiej 13 sięga jeszcze czasów PRL.

Długo przed rokiem 1989 istniał punkt obrotu nasionami należący do Centrali Nasiennej, który zdecydowaliśmy się wydzierżawić, dodając do niego coraz to nowe towary, zgodnie z potrzebami ludzi.

Jak to się zaczęło?

Ta myśl o założeniu sklepu była sumą ówczesnych doświadczeń i sytuacji. Pasji do pracy w ogrodnictwie, sytuacji rodzinnej i zdrowotnej, zmysłu handlowego odziedziczonego po przodkach, ale też jednej ciekawej myśli. Rozważając czy w roku 1989, w dobie koszmarnych braków w zaopatrzeniu, szalejącej inflacji, wysoko oprocentowanych kredytów i braku kapitału własnego, warto rozpoczynać jakiś biznes, wśród wielu argumentów, które zdecydowały o początku była i ta zasłyszana myśl: wbrew pozorom ludzie przetrwają bez sklepów spożywczych, zakładów pogrzebowych i urzędu skarbowego, ale bez nasion nie przeżyjemy. To jest prawdziwe źródło życia.


Piotr Jąkalski

współzałożyciel Centrum Ogrodniczego Petra

Kontakt

Centrum Ogrodnicze Petra
ul. Krótka (przy rynku)
83-000 Pruszcz Gdański
tel./ fax: 58 682 19 43
e-mail: kontakt@centrumpetra.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00-17:00
Sobota: 8:00-13:00
Niedziela: Nieczynne


W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, doradztwa jednak udzielamy tylko na miejscu (nie przez telefon).


Centrum Petra Google

Centrum Petra Facebook

Centrum Petra Trójmiasto.pl

Mapa

Informujemy, że Centrum Ogrodnicze Petra nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej ani internetowej oferowanych produktów, z wyjątkiem transportu zamawianego bezpośrednio.